Individuele

Muziekles

 maandag
Tijd
Leerling  Opmerking
   
09:30-10.30  
10.30-10.50 Daan (piano)
11.00-11.30 Elly (piano) 1×14 even 
12.00-14.45 —-
14.45-15.05  Phileine (xylofoon)  
15.15-15.35  Jimmy (blokfluit)  
15.35-15.55  Noella (piano)  
16.00-16.20 Nadine (piano)  
16.20-16.40 Joanne (piano)  
16.45-17.05 —-
17.05-17.30  
18.05-18.20  Anthony (muziektherapie)  
18.20-18.40 Lenthe (piano)  
18.40-19.00 Jaira (piano)  
19.00-19.20  
19.20-19.50 Marianne (piano)  
20.00-20.30  
dinsdag
Tijd  Leerling  Opmerking
   
11.30-15.40
.—  .
15.45-16.45 Jonne (muziektherapie)  
16.45-17.05 Lieneke (piano)  
16.50-17.10  —-  
17.15-17.35  —–  
17.50-18.10
Roel (piano)
18.10-18.30 Marise (piano)
19.00-20.00 Lingebolder (MvO 2-4)  1×14 oneven
20.15-20.45 —- 1×14 oneven
19.00-19.30 —-  1×14 even
 19.30-20.00  Lisa (piano) 1×14 even
20.00-20.30 —- 1×14 even
woensdag
Tijd  Leerling  Opmerking
     
 8.35- 8.55
Gerrie
1×14 even
10:00-11.00  peutermuziek  
11.30-12.00  —  
13.00-13.30
 —  
13.35-13.55  
13.55-14.15 Iwan  (piano)  
14.30-15.00 —-  
15.00-16.15 groepslessen   1e woensdag van de maand
16.15-16.35 Jilles (piano)  
16.35-17.15  —-  
   
19.00-19.20
Milan (piano)
 
19.20-20.30 —-
 donderdag
Tijd  Leerling  Opmerking
 13.30-14.30 Rita (accordeon) 1×14 oneven 
 13.30-14.00 Corina (blokfluit) 1×14 even
 14.30-14.50
Jorinde (blokfluit)
1×14 even
 14.50-15.10 Lisette (accordeon) 1×14 even
 14.30-15.10
 —- 1×14
 15.10-15.30
 —-  
 15.30-15.50  Rowan (piano)  
 15.50-16.10  Else (piano)  
 16.10-16.30  —-  
 16.30-16.50 Sien (piano)
19.00-20.15 BolderBand  1×14 oneven (vanaf augustus) 
19.00-20.00 Philedelphia 1×28 oneven (tot augustus)
 18.45-19.15  Robin (piano)  1×14 even (Lingebolder)
 19.30-20.00  Carlijn (piano)  1×14 even
vrijdag
Tijd  Leerling  Opmerking
     
08.55-9.15 Astrid (piano)  
09.15-09.45  Melanie (accordeon)  
10.00-10.30  Bianca (piano)  1×14 oneven
   Gerda (accordeon)  1×14 even
10.30-11.30  —-  —
11.30-12.00  Jan (accordeon)  1×14 even (voorlopig niet)
11.30-12.00  1×14 oneven
12.00-15.45
 
15.45-16.05 Maryse (piano)  
16.10-16.30  Harm (piano)  
16.35-16.55 Anne-Fleur (piano)  
16.55-17.15 Frankje (piano)  
17.20-17.40 Jannette (piano)  
zaterdag
Tijd  Leerling  Opmerking
09:00-09.20 Fedor (piano)  
09.20-09.40  Siri (piano)  
09.40-10.00  Joep (blokfluit)
 
10.00-10.30  Marie-José (piano)  
10.30-10.50  Tony (piano)  
11.00-11.30  —
 11.30-11.50
 
13.15-14.15 Lingebolder MvO 6-8 1×14 oneven
13.45-14.15 Lingebolder FW 19 1×14 even
 
14.30-15.00 Jennes (muziektherapie)  
15.05-15.35 Jan (accordeon)  
15.45-16.15 Richard (muziektherapie)