Individuele

Muziekles

Op deze pagina staat het actuele rooster waarin bijgewerkte informatie staat over de lestijden die op dit moment beschikbaar zijn.

maandag
Tijd
Leerling  Opmerking
   
09:30-10.00 Melanie (accordeon)  
10.00-11.30
14.30-15.15  —  
15.15-15.35  Anthony (muziektherapie)  
15.50-16.20  Lieneke (piano)  1×14 oneven
16.20-16.40  Daan (piano)  
16.45-17.05 Jimmy (blokfluit) voorlopig niet
17.05-17.30  
 
18.50-19.10 Nadine (piano)  tot 15 okt
19.15-19.45 Marianne (piano)  
20.00-20.20 Milan (piano)  
20.20-20.50 Carlijn (piano) 1×14 oneven
dinsdag
Tijd  Leerling  Opmerking
     
11.15-12.15  —  
12.30-15.30 —-  
15.45-16.45 Jonne (muziektherapie)  
16.45-17.15 Harm (piano)  1×14 even
17.15-17.35 Roel (piano)  
17.35-17.55 Marise (piano)
19.30-19.30 Robin (piano) Lingebolder
19.30-19.50 Baris (muziektherapie)  Lingebolder
19.50-20.20 Wan Lingebolder
20.20–20.50 Johan Lingebolder 1×14 even
woensdag
Tijd  Leerling  Opmerking
     
 9.00- 9.30
9:45-10.15 peutermuziek groep 2 1x 14 even
10.45-11.15
peutermuziek
groep 1 1×14  oneven
11.45-12.15
 Jan (accordeon)
1×14 oneven
Elly (piano) 1×14 even
 
13.00-13.30
Christiaan & fam (familiemuziek) 1×14 even
13.30-14.00 Marije (accordeon)  
14.00-14.30 —-  
14.30-15.00 Sem en Elianne
familiemuziek)
15.10-15.30 Rosalie (piano)  
15.30-15.50 Fleur (piano)
16.00-16.30   
16.30-16.50 Sander (piano)  
19.00-19.20 Else (piano)  
19.20-19.40 Lieke (piano)  
20.05-20.35 Teuny Lingebolder
donderdag
Tijd  Leerling  Opmerking
 13.30-14.30 Rita (accordeon) 1 x 14 even 
1 x 14 oneven
 14.00-14.30
Monique (accordeon) 1 x 14 oneven
 14.45-15.05 Nadine (piano)
 15.30-16.00
 16.00-16.30  —
 16.40-17.10 Marilène (piano) 1×14 oneven
17.10-17.30 Marijke (piano)
     
19.00-20.30 BolderBand Lingebolder
vrijdag
Tijd  Leerling  Opmerking
 8.45- 9.15 1×14 even
 9.30- 10.00  Iris (piano)  1×14 even
10.00-11.00
1×14 even
10.30-11.00   1×14 even
11.00-13.00 —-
13.00-15.00 1×14 even
19.00-20.00 MvO 1-3 (Lingebolder) 1×14 even
zaterdag
Tijd  Leerling  Opmerking
09:00-09.20 Fedor (piano)  
09.20-09.40  Siri (piano)  
09.40-10.00  Joep (blokfluit)
 
10.00-10.30  Marie-José (piano)  
10.30-10.50  Tony (piano)  
11.10-12.10
12.50-13.10 Kathy, Naima 1x 14 even Lingebolder
13.30-14.30 MvO 6-8  Lingebolder
14.35-15.05 Jan (accordeon) Lingebolder
15.10-15.40 Martijn (blokfluit) Lingebolder
15.45-`16.30 FW 6-8  1×14 oneven Lingebolder
15.50-16.10  MvO 7 1×14 even Lingebolder